fbpx

INTER OPTYK: PRAWDZIWE RATY 0%


Zakup okularów może być związany z nadmiernym obciążeniem finansowym dla wielu klientów. Jako firma, której misją jest troska o wzrok klientów, jak i wszystkich ludzi, podchodząc z pełną starannością, jak i dbając o komfort zakupów w Naszych salonach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pragniemy ułatwić Naszym klientom zakup okularów wpostaci propozycji sprzedaży ratalnej.

Bardzo często zdarza się, że wada wzroku nie ulega całkowitemu cofnięciu. Warto pamiętać, że takie wady jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm nie ulegają samoistnemu cofnięciu. Dlatego też wiemy jak ważną rolę w życiu wielu ludzi pełnią dobrze dobrane okulary. Mamy świadomość również tego, że dla znacznej większości jest to wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić w danym momencie. Dlatego też abyście Państwo nie zwlekali z zakupem tak ważnego produktu jakim są okulary zapraszamy do zapoznania się z oferty ratalnej w Naszych salonach. Z płatności ratalnej można skorzystać przy zakupie okularów korekcyjnych (oprawy plus szkła) jak i przeciwsłonecznych.


Wykwalifikowana kadra dokona odpowiedniego badania Państwa wzroku, dobierze oprawy abyście czuli komfort podczas noszenia. Udzieli wszelkich, niezbędnych informacji na wszystkie pytania czy wątpliwości. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny dbając o jego komfort widzenia.


Współpracujemy z bankiem Santander Consumer Bank, co pozwala zaoferować Państwu raty w systemie 10 rat za 0%.

Aby dokonać zakupu w systemie ratalnym zainteresowany klient musi okazać dowód osobisty, złożyć wniosek kredytowy i spokojnie oczekiwać na decyzję.

Nie jest to trudny proces, a jak bardzo może wpłynąć na jakość widzenia! Między innymi dlatego, że nie trzeba zwlekać z zakupem potrzebnych okularów tylko można cieszyć się nimi praktycznie „od razu”.

Menu